رنگينه
آموزشگاه مجازي
باز/بستن بلوکانتقال بلوک ورود به سيستم
نام کاربري
رمز عبور
مرا در سيستم نگهدار
 
باز/بستن بلوکانتقال بلوک دوره‌هاي انتخاب‌شده شما
هيچ اطلاعاتي يافت نشد
 
باز/بستن بلوکانتقال بلوک اخبار سيستمي
تخفيف گروهي و تخفيف ويژه اساتيد دانشگاه براي درس آموزش مجازي وان‌نوت

قابل توجه اساتيد محترم دانشگاه: شما مي‌توانيد به همراه انتخاب درس آموزش مجازي وان‌نوت 1000 تومان تخفيف را هم انتخاب نماييد تا هزينه شرکت شما در اين درس 4200 تومان شود. لازم به ذکر است که بايد نام شما در صفحه‌اي از سايت دانشگاه موجود باشد.

بنابراين آدرس آن صفحه را (قبل يا پس از ثبت‌نام در درس) به صورت پيام يا ايميل به مدير سيستم ارسال نماييد. مدير سيستم اطلاعات شما را بررسي و در صورت صحت ثبت‌نام شما را تأييد خواهد کرد.

تخفيف گروهي: قابل توجه دانشجويان و اساتيد گرامي در صورتي که با هماهنگي هم ليستي از اعضاي يک کلاس يا گروه را به مدير سيستم ايميل نماييد، تمام اعضاي گروه مي‌توانند از تخفيف 40 درصدي در درس آموزش وان‌نوت بهره‌مند شوند. اين ليست بايد حداقل 15 عضو داشته باشد. تمامي اعضا در سايت ثبت‌نام مي کنند و هزينه همه را مسئول گروه پرداخت مي‌کند. سپس مدير سايت درس آموزش وان‌نوت را براي تمامي گروه فعال مي‌کند. در اين روش اعضاي دوره همديگر را در يادگيري بهتر اين نرم‌افزار کمک مي‌کنند. همچنين فايل‌هايي را که بايد دانلود شود را مي‌توانند با فلش به يکديگر بدهند تا هم سرعت بالا برود و هم هزينه اينترنت همگي کمتر شود. و نيز هر عضو از 2000 تومان تخفيف بهره‌مند خواهند شد!

همکاري در برگزاري کلاس‌هاي آنلاين

اساتيد محترم در رشته‌ها و گرايش‌هاي مختلف،‌ که نيازمند برگزاري غيرحضوري کلاس‌هاي خود مي‌باشند، مي‌توانند با تماس با مدير اين سيستم درخواست تعريف درس خود را نموده و درس خود را به صورت رايگان يا با هزينه در اختيار ديگران قرار دهند. شرايط و ويژگي‌هاي دروس متعاقباً بوسيله ايميل براي درخواست‌کنندگان ارسال مي‌شود.

نحوه ثبت‌نام و پرداخت هزينه

براي شرکت در يک درس يا دوره مراحل زير را بايد طي نماييد:

1- عضو سايت شويد. (از طريق لينک عضويت در سايت)

2- ايميل خودتان را براي فعال‌سازي عضويت بررسي کنيد.

3- با نام کاربري و رمز عبور خود وارد سايت شويد.

4- به فروشگاه درس مراجعه نماييد.

5- درس‌هاي مورد نظر خود را به سبد خريد اضافه نماييد. در صورتي که شما شرايط تخفيف‌هاي سايت در مورد درس انتخابي خود هستيد، آن تخفيف را هم به سبد خريد خود اضافه نماييد. توجه داشته باشيد که تنها از يک تخفيف مي‌توان استفاده نمود.

6- در سبد خريد روي دکمه "ادامه" کليک کنيد.

7- پس از تأييد سبد خريد روي دکمه "پرداخت آنلاين و ثبت‌نام" کليک نماييد.

8- منتظر تأييد مدير سيستم حداکثر تا 24 ساعت بمانيد.

9- پس از تأييد ثبت‌نام مي‌توانيد به راحتي و در هر وقت که دوست داريد از درس ثبت‌نام شده استفاده نماييد.

 

توضيح: در حال حاضر تنها درگاه تراکنش اينترنتي زرين پال براي آموزشگاه تعريف شده است. شما مي‌توانيد از طريق درگاه انتقال وجه اينترنتي زرين پال با هر يک از کارت‌هاي عضو شتاب خود اقدام به پرداخت وجه نماييد.

نکته 1: پس از ثبت‌نام و فعال‌سازي حساب خود، مي‌توانيد در درس "راهنماي امکانات آموزشگاه" به صورت رايگان ثبت‌نام کنيد تا شيوه ثبت‌نام و فعاليت در اين آموزشگاه را به صورت تصويري فرا بگيريد.

نکته 2: در صورتي که پس از 24 ساعت از پرداخت هزينه درس براي شما فعال نشد، به مدير سايت ايميل بزنيد و يا با شماره تلفن 09191483567 تماس بگيريد.

 
باز/بستن بلوکانتقال بلوک دوره‌ها
بستن همه
 
کليک کنيد تا قفل/آزاد شود تخفيف‌ها (براي استفاده از تخفيف‌ها، علاوه بر انتخاب درس مورد نظر خود، تخفيف مشتمل بر خود را هم به سبد خريد اضافه کنيد)
 
۳۰۰۰۰ ﷼ تخفيف افزودن به سبد خريد 30 درصد تخفیف تابستانه
 
کليک کنيد تا قفل/آزاد شود رايانه
 
درس رايگان افزودن به سبد خريد راهنمای امکانات این آموزشگاه
 
کليک کنيد تا قفل/آزاد شود برنامه‌هاي آفيس
 
۱۰۰۰۰۰ ﷼ افزودن به سبد خريد آموزش وان‌نوت 2007